• estetik merkezi
  Burun Estetiği Başarılı bir burun estetiği, hastanın burnunu daha iyi hale getirmenin yanı sıra hastanın gözlerine de doğrudan görsel bir belirginlik katar.
 • estetik merkezleri ankara
  Saç Ekimi Hastanemizde saç ekimi ameliyatlarıda uzman doktorlarımız sayesinde başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Bu konuda hakkında bilgi için bizlere ulaşınız.
 • estetik ameliyatı fiyatları
  Göğüs Estetiği Bu alanda kendisi çok iyi geliştirmiş plastik cerrahi doktorlarımız sizleri şık görünüşlü göğüslere sahib etmektedir.
 • burun estetiği maliyeti
  Yüz Estetiği Bunca zamandır hastanemiz bir çok müşterimiz yüz estetiği ameliyatı sonuçu oldukça memnun kalmıştır. Sizlerde hastanemizden ve doktorlarımızdan memnun kalacağınıza eminiz.
 • burun estetiği fiyatı
  Kulak Estetiği Son zamanlarda oldukça yaygınlaşan kepçe kulak ameliyatı estetik merkezimizde doktorlarımız tarafından başarılı bir şekilde yapılmaktadır.
estetik ameliyatları
Göğüs Estetiği

Göğüs estetiği hakkında bilinmesi gerekenler...

Burun Estetiği

Burun estetik ameliyatının başarı oranları...

estetik ameliyatları ücretleri
Yüz Estetiği

Yüz estetiğinde bilinmesi gereken detaylar...

ameliyat ücretleri
Kulak Estetiği

Kepçe kulak ameliyatı sonuçları nelerdir...

BURUN ESTETİĞİ


BURUN ESTETİĞİBaşarısız bir burun estetik operasyonundan geçen ve nihai bir düzeltme isteyen hasta genellikle ilk bakışta fark edilenden daha karmaşıktır. Durumun psikolojik tarafından daha önce bahsedilmiştir ancak bu tarafın yeterince vurgulanması mümkün değildir. Her bir kozmetik hastasının değerlendirilmesi motivasyon ve beklentilerin değerlendirilmesini garantilese de, cerrahi müdahaleye başlamadan önce bu demografı tamamen anlaşılmalıdır. Her bir konsültasyonun tamamlanmasından önce özellikle üç konu hakkında bilgi sahibi olmak gerekir: motivasyon, beklenti ve işbirliği. Özellikle de fonksiyonel değilse, revizyon rinoplastisine ilişkin motivasyon karmaşık ve aldatıcı olabilir. Daha fazla düzeltme istemenin pek çok mantıklı nedeni vardır ancak kişi art niyetli hastalara karşı ihtiyatlı olmalıdır. Çünkü bu durumlarda fazladan bir cerrahi müdahale hastaya yalnızca yetersizlik ve eksiklik hissi yaşatır. Ayrıca cerrahi müdahaleye ilişkin spesifik beklentiler tanımlanmalı ve bu konuda bir anlaşmaya varılmalıdır. Bu beklentiler ulaşılabilir olmalı ve taraflar bunun istenen sonuç olduğu konusunda anlaşmalıdır. Birçokları için tartışmalı bir konu da olsa, bu açıdan bilgisayar ile canlandırmanın da önemli bir rolü vardır. Bunun dışında güneşe maruz kalmaktan ve travmadan kaçınmak gibi operasyon sonrası talimatlara uyulması konusunda hasta ile işbirliği de önemlidir. Bu özellikle de rekabet içeren sporlarla ilgilenen genç erkeklerle çalışıldığında söz konusudur. İlk konsültasyon sırasında tartışma, ilk cerraha ve ona karşı duyulan memnuniyetsizliğe neden olabilir. Zamanın büyük bir kısmı daha önceki operasyona ilişkin kızgınlığın ortadan kaldırılmasına ve ilgilinin geçerli duruma ve onarım seçeneklerine çekilmesine harcanabilir. Bu durumda hasta, ilk cerraha karşı geliştirdiği derin suçlama hissine bir destek bekliyor olabilir. Genel bir politika olarak, orijinal işlem tartışılarak bir duyarlılık geliştirmek amacınıza zarar verebilir ve ben genellikle bu şekilde ilerleyen bir konuşmanın yönünü değiştiririm. Ancak orijinal koşul ve oluşan değişiklik miktarı ile ilgili bir fikir edinip hastanın memnuniyetsizlik nedenini tam olarak belirlemek önemlidir.

Burun estetik ameliyatı hakkında tüm detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

www.burunestetigi.gen.tr web sitemiz ticari kaygı taşımadan burun estetiği ameliyatı hakkında bilgilendirmek, amacı ile hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki makaleler hiç bir şekilde hastaların tanı veya tedavisinde kullanılmamaktadır.

 • Gerekli Linkler
 • Menü
 • Anket
Burun Estetiği Olacak Kişilerin Psikolojisi

Hastaların psikolojik özellikleri...

Ameliyat ile Burun Tıkanıklığının Onarımı

Ameliyata gircek kişinin burun tıkanıklığı var ise...

Çöken Yanduvarların Cerrahi Tedavisi

Kaza vb. durumlarda burnun hasar görmesi...

Cerrahi Kontrendikasyonlar

Ameliyat için hastanın uygun olmaması...

Plastik Cerrahide Eğri Buruna Yaklaşım

Burun ameliyatında eğri burunun düzeltilmesi...

Aşırı Rezeksiyon Uygulamak

Travma geçirmiş hastalara uygulanan yöntem...

Estetik Ameliyatı Uygulamaları

Hastanın doktoruna sorması gerekenler...

Erkeklerde Estetik Müdahaleler

Artık erkekler de estetik uygulamalara...

Revizyon (Düzeltme) Burun Estetiği

Revizyon burun ameliyatı hakkında detaylar...


Çok Güzel
Güzel
Kaliteli
Süper
İyi


Üye Girişi

Kullanici:
Sifre:

Bizi Takip Ediniz.

estetik burun burun estetiği ameliyatı estetik merkezi Burun estetiği ankara

Facebook Sayfamıza Sizlerde Katılın.